Céramiquelaan 715 Amsterdam

Vraagprijs € 1.100.000 k.k.

Vorige | Volgende

Céramiquelaan 715 Amsterdam

Vraagprijs € 1.100.000 k.k.

Bewaar object

Omschrijving

BENT U OP ZOEK NAAR EEN COMFORTABEL, MODERN EN RIANT INGEDEELD APPARTEMENT MET DRIE TERRASSEN IN DE NIEUWE, GROENE HOTSPOT VAN AMSTERDAM?

Dan is dit zeer duurzame (A+++ label), instapklare 3-kamer appartement van circa 133m2 perfect! Gelegen op de vijfde verdieping van het architectonisch karaktervolle gebouw “The Twins” biedt dit appartement met eigen berging en parkeerplek in de garage een unieke combinatie van stijl, comfort en gemak. De erfpacht is afgekocht tot 2069 en omgezet in eeuwig durende erfpacht.

Op een steenworp afstand van het Centraal Station, in de nieuwe stadswijk Overhoeks ligt The Twins, een ontwerp van KCAP Architects & Planners. Een tweeling is het, naast elkaar, met een warme en stoere uitstraling bieden beide gebouwen een ideale combinatie van high end architectuur, een unieke groene binnenwereld en een stedelijke dynamiek. De koopwoningen zijn gelegen op de vijfde en zesde verdieping.

INDELING
Via de luxe, strak vormgegeven gemeenschappelijke entree van The Twins bereik je met de lift of trap de vijfde verdieping, waar dit fraaie appartement zich bevindt.
Bij binnenkomst stap je in een ruime hal die toegang geeft tot alle vertrekken. Links aan het einde van de hal kom je in de lichte en royale woonkamer. Deze vormt samen met de open keuken het hart van de woning. De woonkamer heeft ruim plaats voor een zithoek en eethoek en heeft een gezellige elektrische haard. Dankzij de schuifdeuren heb je een directe verbinding met het eerste ruime terras gelegen op het Westen. Hier kan je heerlijk genieten van het zonnetje en het waanzinnige uitzicht! De luxe keuken van SieMatic met spoeleiland is uitgevoerd in een strak, greeploos design en voorzien van hoogwaardige apparatuur, zoals een Quooker, inductiekookplaat met Bora afzuig systeem, koelkast met een vriezer en ijsmaker, wijnkoeler, combi magnetron, een vaatwasser en veel opbergruimte.

Rechts van de hal kom je bij de slaapkamers. De eerste slaapkamer heeft toegang naar het tweede terras en de tweede slaapkamer is op dit moment nog een open ruimte, maar deze is gemakkelijk af te sluiten door een muurtje of een schuifwand. Er is veel bergruimte door de royale inbouwkast. De woning heeft twee moderne luxe badkamers. De eerste badkamer is voorzien van een ligbad, een inloopdouche en een wastafelmeubel . De tweede badkamer heeft een inloopdouche, een wastafelmeubel en heeft toegang naar het derde terras.

De drie terrassen gelegen op het zuid-westen zijn alle even groot en voorzien van hangende tuinen met een automatische irrigatiesysteem.

Rechtdoor bij binnenkomst van de hal is aan de rechterkant een aparte studeerruimte en aan de linkerzijde inbouwkasten, één voor de gaderobe en één kast met een praktische technische ruimte met de warmtepomp en mechanische ventilatie. Vanuit de hal is er nog een separaat toilet met een fonteintje en een aparte berging met aansluiting voor de wasmachine en de droger.

Al met al een waanzinnig mooie nieuwbouwwoning en helemaal instapklaar! Volledig gasloos, vloerkoeling en -verwarming, privé-parkeerplaats, ruime berging, prachtig uitzicht, noem maar op! Dit is een unieke kans.
Ben jij ook zo enthousiast geworden? Neem dan snel contact met ons op voor het inplannen van een afspraak!

BERGING
Inpandige privé-berging van circa 7m2 in de parkeergarage onder het complex.

PARKEREN
We bieden in combinatie met het appartement een parkeerplek met laadpaal in de parkeergarage van het complex aan voor een additionele € 55.000,-.
De huidige regelgeving van de Gemeente Amsterdam biedt geen mogelijkheid tot het afgeven van parkeervergunningen bij nieuwbouwwoningen.

OMGEVING
Dit appartement ligt in het vernieuwde en groene Overhoeks, pal tegenover het Centraal Station, aan de andere kant van het IJ. Overhoeks is in de afgelopen jaren een luxe en gewilde plek om te wonen geworden. En bovendien een plek waar je kunt eten, dansen of cultuur kunt opsnuiven in en rond de A’DAM Toren, de Tolhuistuin en het EYE Filmmuseum. Je kunt er ’s zomers genieten van Amsterdam op een van de vele terrassen langs het IJ. Of je kunt gewoon ergens neerstrijken in het Overhoekspark of in het Schegpark pal voor het complex. Het Schegpark is nog niet helemaal af, maar dat is een kwestie van tijd.

Overhoeks is uitstekend bereikbaar zowel met de auto, de fiets als met het openbaar vervoer. Even het Schegpark oversteken, het bruggetje over en je staat op de pont naar de overkant. De metrohalte van de Noord/Zuidlijn is even verderop, bij het Noorderpark, en je bent dus in een mum van tijd elders in de stad of op de Zuidas. Met de auto zit je via de Johan van Hasselt- en Leeuwarderweg zo in de stad of op de Ring A10.

VERENIGING VAN EIGENAREN
Het betreft een gezonde en actieve vereniging van eigenaren: Vereniging van Eigenaren 'The Twins woongebouw M2' en Vereniging van Eigenaren Parkeergarage Blok M. De verenigingen worden professioneel beheerd. Er wordt jaarlijks vergaderd en de vereniging beschikt over een meerjarig onderhoudsplan. De maandelijkse bijdragen € 282,60 voor de woning en € 62,51 voor de parkeerplaats.

TOEKOMSTBESTENDIG
Het appartement is aangesloten op de WKO voorzieningen van Warm Aan het IJ. Met een comfortabele vloerverwarming en -koeling, een uitstekende isolatie en een ventilatie-unit met warmte terugwinning is er een gezond leefklimaat gecreëerd.

ERFPACHT
Het gebouw is gelegen op erfpachtgrond van de Gemeente Amsterdam. De algemene bepalingen voor eeuwigdurende erfpacht uit 2016 van de gemeente Amsterdam zijn van toepassing. Het huidige tijdvak voor de erfpacht loopt tot en met 15 september 2069. Tot die tijd is de erfpacht afgekocht. De overstap onder de gunstige voorwaarden naar eeuwigdurende erfpacht is gemaakt met een jaarcanon. Hoogte jaarcanon van de woning € 2.612,88, hoogte jaarcanon van de berging € 34,48, hoogte van de parkeerplaats € 184,87, alle met jaarlijkse inflatie te betalen vanaf 16 september 2069. (De canon is fiscaal aftrekbaar).

BIJZONDERHEDEN
• Luxe 3-kamer appartement van 133m2
• Energie label A+++
• Lichte woonkamer en luxe keuken
• Twee slaapkamers en twee badkamers
• Woonkamer en master bedroom zijn voorzien van automatische zonwerende screens
• Drie terrassen op het zuid-westen
• PVC walvisgraat vloer met vloerverwarming en -koeling.
• Eigen parkeerplek, met laadpaal, los te koop voor € 55.000,-
• Externe berging van circa 7 m2 in de parkeerkelder onder het complex
• Professionele Vereniging van Eigenaren
• Service kosten € 282,60 voor het appartement en € 62,51 voor de parkeerplaats
• Erfpacht afgekocht tot 2069
• Gemeenschappelijke binnentuin en gemeenschappelijke fietsenberging
• Oplevering in overleg

ARE YOU LOOKING FOR A COMFORTABLE, MODERN, AND SPACIOUS APARTMENT WITH THREE TERRACES IN AMSTERDAM’S NEW GREEN HOTSPOT?

Then this highly sustainable (energy label A+++), move-in ready 2-bedroom apartment of approx. 133 m² is the perfect match. Situated on the fifth floor of the architecturally distinctive building The Twins, this apartment—with private storage unit and parking space in the garage—offers a unique combination of style, comfort, and convenience. The ground lease has been paid off until 2069 and converted into perpetual leasehold.

Just a stone’s throw from Central Station, in the newly developed Overhoeks district, you’ll find The Twins, designed by KCAP Architects & Planners. With its bold yet warm appearance, this twin complex combines high-end architecture with a lush green inner courtyard and the dynamic energy of the city. The residences are located on the fifth and sixth floors.

LAYOUT
The luxurious and sleekly designed communal entrance of The Twins leads you by lift or stairs to the fifth floor, where this apartment is located.
Upon entering, you step into a spacious hallway giving access to all rooms. At the end of the hall to the left is the bright and expansive living room, which together with the open-plan kitchen forms the heart of the home. The living room easily accommodates both a lounge and dining area and features a cozy electric fireplace. Sliding doors provide direct access to the first west-facing terrace, where you can enjoy the sun and spectacular views.

The SieMatic kitchen with island is finished in a sleek handleless design and fitted with top-quality appliances, including a Quooker, induction hob with Bora extraction system, refrigerator with freezer and ice maker, wine cooler, combi oven/microwave, dishwasher, and ample storage space.

To the right of the hallway are the bedrooms. The first bedroom has access to the second terrace. The second bedroom is currently an open space but can easily be closed off with a wall or sliding partition. Ample built-in wardrobes provide generous storage.

The apartment has two modern, luxurious bathrooms. The first bathroom features a bathtub, walk-in shower, and vanity. The second bathroom is fitted with a walk-in shower, vanity, and access to the third terrace.

All three terraces are southwest-facing, equally sized, and equipped with hanging gardens featuring an automatic irrigation system.

A separate study is located directly off the hallway. Built-in wardrobes provide cloakroom space and house the technical room with heat pump and mechanical ventilation. There is also a separate guest toilet and a utility room with washer and dryer connections.

This is a stunning newly built home, fully move-in ready: completely gas-free, underfloor heating and cooling, private parking, spacious storage, magnificent views—truly a unique opportunity!

STORAGE
Private indoor storage unit of approx. 7 m² in the underground garage.

PARKING
A private parking space with charging station is offered in the garage for an additional €55,000. Please note: current municipal regulations do not allow parking permits for new-build properties.

LOCATION
This apartment is situated in the renewed and green Overhoeks area, directly across the IJ from Central Station. Overhoeks has rapidly developed into one of Amsterdam’s most desirable residential locations, with restaurants, cultural venues, and nightlife close at hand, such as the A’DAM Tower, Tolhuistuin, and EYE Filmmuseum. In summer, you can enjoy terraces along the IJ, or relax in the Overhoekspark or the newly developed Schegpark directly in front of the complex.

Accessibility is excellent: cross Schegpark and the bridge to reach the ferry to Central Station within minutes. The Noord/Zuidlijn (North-South metro line) is nearby at Noorderpark station, providing fast connections to the city center and Zuidas. By car, the Johan van Hasseltweg and Leeuwarderweg provide direct access to the city and A10 Ring Road.

HOMEOWNERS’ ASSOCIATION
The property is part of the financially healthy and active homeowners’ associations: VvE The Twins woongebouw M2 and VvE Parkeergarage Blok M, both professionally managed. Annual meetings are held, and a multi-year maintenance plan is in place. Monthly service charges amount to €282.60 for the apartment and €62.51 for the parking space.

FUTURE-PROOF
The apartment is connected to the WKO system (aquifer thermal energy storage) of Warm Aan het IJ. With comfortable underfloor heating and cooling, excellent insulation, and a ventilation system with heat recovery, the apartment ensures a healthy indoor climate.

GROUND LEASE
The building is located on leasehold land owned by the Municipality of Amsterdam. The general provisions for perpetual ground lease (2016) apply. The current period runs until 15 September 2069, and the ground lease has been prepaid until then. The switch to perpetual ground lease under favorable conditions has already been made, with an annual canon payable from 16 September 2069: Apartment: €2,612.88, Storage: €34.48, Parking space: €184.87. (All subject to annual indexation, tax deductible).

KEY FEATURES
* Luxurious 2-bedroom apartment of approx. 133 m²
* Energy label A+++
* Bright living room with luxury SieMatic kitchen
* Two bedrooms and two bathrooms
* Automatic sun screens in living room and master bedroom
* Three southwest-facing terraces
* PVC herringbone flooring with underfloor heating and cooling
* Private parking space with charging station (optional, €55,000)
* External storage unit of approx. 7 m² in basement garage
* Professionally managed homeowners’ associations
* Monthly service charges: €282.60 (apartment) and €62.51 (parking)
* Ground lease prepaid until 2069
* Communal courtyard and shared bicycle storage
* Delivery in consultation
Lees de volledige omschrijving

Kenmerken

Overdracht

Aanvaarding
in overleg

Bouw

Soort woning
bovenwoning
Type woning
bovenwoning
Soort bouw
bestaande bouw
Bouwjaar
2021
In aanbouw
nee

Details

Voorzieningen
lift, mechanische ventilatie
Ligging
aan rustige weg, in woonwijk, vrij uitzicht
Open portiek
nee
Permanente bewoning
ja

Oppervlakten en inhoud

Woonoppervlakte
133 m²
Inhoud
482 m³

Indeling

Aantal kamers
3
Aantal slaapkamers
2
Aantal woonlagen
1
Aantal etages
1
Aantal badkamers
2
Badkamervoorzieningen
inloopdouche, ligbad, wastafelmeubel
Keuken type
inbouwapparatuur, open keuken

Isolatie en verwarming

Isolatievormen
kierdichting, muurisolatie, vloerisolatie, volledig geisoleerd
Soort verwarming
aardwarmte, vloerverwarming geheel, warmte terugwininstallatie
Warmwater installatie
aardwarmte

Energielabel

Energielabel
A+++
Einddatum energielabel
2032-05-17

Kadastrale gegevens

Kadastrale aanduiding
Amsterdam K 11250
Eigendomssituatie
eigendom belast met erfpacht
Kadastrale aanduiding
Amsterdam K 11250
Eigendomssituatie
eigendom belast met erfpacht
Kadastrale aanduiding
Amsterdam K 11250
Eigendomssituatie
eigendom belast met erfpacht

Buitenruimte

Tuintype(n)
zonneterras
Hoofdtuin type
zonneterras
Hoofdtuin oppervlakte
33 m²
Hoofdtuin achterom
nee
Ligging hoofdtuin
zuidwest
Totale oppervlakte
35 m²

Garage

Garagesoorten
parkeerkelder

Parkeergelegenheid

Faciliteit
parkeergarage
Capaciteit parkeren
1

Schuur/berging

Aantal
1

VVE informatie

Appartement bijdrage
282.6
Periodieke bijdrage
ja
Reservefonds
ja
Vergadering
ja
Onderhoudsverwachting
ja
Opstalverzekering
ja
Inschrijving KvK
ja
Bekijk alle kenmerken

Alle foto's

Deel dit object